Yemek Sepeti reviews

Poor  1.0   1 review


write a review Ask a Question
Excellent
0%
Good
0%
Average
0%
Fair
0%
Poor
100%

SPONSORED

Güvenilir değiller!

Yemeksepeti aracılığı ile sipariş verdim. İlk başta her şey yolunda gitti, siparişim geldi ama o da ne? Siparişim yanmış, tabii ki olabilir. Bunu anlayış ile karşılayıp firmaya bildirdim. Değişim sağlayacaklarını söylediler. Buraya kadar da normal. 2 kere sipariş durumunu sorguladım. İki kere de restoranın yoğun olduğu söylendi. 3. kez sordum - evet 3 kere sordum ve 10 dakika ara ile - 3. sorgulamamın ardından restoran yetkilisi daha yeni bildirdiklerini ve siparişimi 5 dakika da elime getirceklerini söylediler ve dedikleri gibi yaptılar. Bu durumu bildirince böyle bir şeyin olamayacağını söyleyip suçu bana yıkmaya çalıştılar. Bu esnada ısrar edince restoran ile görüşüp hatalarını kabul ettiler ve tatlı ikramı yapacaklarını söylediler. Yemeksepeti'ne tekrar güvenerek siparişimin getirilmesini istedim. O da ne siparişim geldiğinde yine dedikleri olmadı. Bu durumu operatörleri Umur Bey'e sorguladığımda sorguladığını söyleyip geri dönüş yapmadan görüşmem sonlandırıldı. Kesinlikle direk restoran ile iletişime geçmenizi öneriyorum!

Buyrun son konuşma: http://oi65.tinypic.com/rlvtom.jpg
Sunday, August 28, 2016
Rating distribution
Excellent
0%
Good
0%
Average
0%
Fair
0%
Poor
100%
Business Name:
Yemek Sepeti
About Yemek Sepeti
Yemeksepeti.com, Türkiye'de hizmet veren çevrimiçi yemek sipariş sitesidir. Türkiye'de 64 şehirde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde hizmet vermektedir.
Add Trustmus box to your website
Copy the code below and paste it on your website
Preview:
Yemek Sepeti reviews
Is this your company?
Access Trustmus' free tools for businesses and start getting closer to your customers today! Learn more.

RECENT COMPANIES

Aeromotus Aeromotus
Diplomamall Diplomamall
Funeralprogram-site Funeralprogram-site
Laredoute Laredoute

© 2019 Trustmus.com — part of Emrius Network. All Rights Reserved. General disclaimer: All third party trademarks, images and copyrights on this page are used for the purpose of comparative advertising, criticism or review. This is a public forum presenting user opinions on selected products and businesses, and as such the views expressed do not reflect the opinion of Trustmus.com.